
Тент для автомобіля Vitol Хетчбек XXXL 457х178х125 см Сірий з блискавкою
1 279 ₴
1 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: HC11106 3XL
Тент автомобільний для хетчбека захист кузова від опадів
Міцний тент надійно захищає ваш автомобіль від дощу, снігу та сонячних променів. Він запобігає перегріву салону та вигоранню приладової панелі, зберігаючи первинний вигляд лакофарбового покриття у будь-яку погоду.
Переваги, які ви оціните!
- Щільний синтетичний матеріал для захисту від атмосферних опадів
- Спеціальні кишені для бічних дзеркал автомобіля
- Зручна блискавка для швидкого доступу до водійських дверей
- Прошита еластична гумка для надійної фіксації по низу
- Світловідбиваючі властивості тканини проти перегріву салону
- Якісний поліестер стійкий до зовнішніх впливів
Завдяки довжині 457 см та ширині 178 см цей тент повністю вкриває кузов легкового авто типу хетчбек. Сірий поліестер щільної структури ефективно затримує пил та бруд, а висота 125 см забезпечує захист бічних поверхонь. Використання такого аксесуара виключає утворення крижаної кірки взимку. Щільна тканина не пропускає ультрафіолет, захищаючи елементи інтер'єру від температурного впливу.
Ваша покупка включає
- Тент автомобільний
- Спеціальний чохол для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.25 кг |
| Висота | 1250 мм |
| Довжина | 4570 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Світловідбиваючі елементи | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Хетчбек |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 1780 мм |
- Ціна: 1 209 ₴






