
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 3 т 180-350 мм
799 ₴
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: IH-180350D
Домкрат гідравлічний телескопічний 3 тонни для легких авто та позашляховиків
Компактний та потужний інструмент забезпечить впевненість у дорозі під час заміни колеса. Він легко вирішує проблему підйому важких вантажів, потребуючи мінімум зусиль від користувача завдяки ефективному гідравлічному механізму.
Переваги, які ви оціните!
- Вантажопідйомність становить 3 тонни для стабільної роботи
- Мінімальна висота підхоплення складає 180 мм
- Максимальна висота підйому досягає 343 мм
- Захисний клапан запобігає небезпечному перевантаженню пристрою
- Висувний шток значно збільшує робочий діапазон
- Корпус із вуглецевої сталі марки ISO 630
- Плавний спускний клапан для безпечного опускання вантажу
Плавність ходу єдиного поршня дозволяє точно контролювати процес фіксації автомобіля під час ремонту в гаражі. Завдяки власній вазі 3,5 кг гідравлічний домкрат легко переміщати до потрібного місця встановлення під порогом машини. Використання сертифікованої сталі гарантує відсутність деформацій конструкції навіть при тривалому утримуванні ваги в побутових умовах. Компактні габарити дозволяють постійно возити пристрій у багажнику, заощаджуючи корисний простір для інших речей.
Ваша покупка включає
- Гідравлічний домкрат
- Заводська упаковка (картонна коробка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Hand |
| Висота підхоплення | 180 мм |
| Висота підйому | 343 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 749 ₴





