
Проблисковий маячок світлодіодний Pulso 10-30 В 7.2 Вт Жовтий на магніті
499 ₴
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP-12240
Світлодіодний проблисковий маячок для спецтехніки з жовтим світлом
Підвищіть рівень безпеки та видимості транспортного засобу на дорозі. Даний прилад незамінний для дорожніх служб та евакуаторів, ефективно позначаючи габарити техніки у темний час доби або за поганої погоди.
Переваги, які ви оціните!
- Світловий потік забезпечують 48 світлодіодів типу SMD-2835
- Робота від бортової мережі з напругою 10-30 В
- Споживана потужність пристрою становить 7.2 Вт
- Корпус виготовлений з комбінації ABS-пластику та полікарбонату
- Сигнальне світло жовтого кольору з режимом роботи стробоскоп
Вага виробу становить 0.535 кг, що забезпечує надійну фіксацію на поверхні при використанні магнітного кріплення. Компактні габарити 13 на 11.5 см дозволяють розмістити світлодіодний проблисковий маячок навіть на обмеженому просторі кабіни чи кузова. Спеціальний роз’єм для підключення у гніздо прикурювача спрощує експлуатацію на різних одиницях техніки без втручання у штатну електроніку.
Ваша покупка включає
- Світлодіодний проблисковий маячок
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість діодів | 48 шт. |
| Кріплення | Магнітне |
| Напруга | 24 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Колір діодів | Жовтий |
| Колір ковпака | Жовтий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 12 В | Сіть 24 В |
- Ціна: 459 ₴
