
Протитуманні фари DLAA для Toyota Land Cruiser Prado 150 2017-2020 комплект
2 389 ₴
2 289 ₴
- Готово до відправки
- Код: TY-946A
Протитуманні фари для Toyota Prado для безпечних поїздок у негоду
Забезпечте собі максимальну впевненість на дорозі навіть у найгустіший туман чи зливу. Ці фари створені, щоб зробити кожну вашу поїздку безпечною, освітлюючи шлях яскравим світлом там, де штатна оптика не справляється.
Переваги, які ви оціните!
- Інтенсивне та яскраве світло для кращої видимості
- Висока стійкість до різких перепадів температур
- Міцний корпус із надійним захистом від опадів
- Тривалий термін експлуатації галогенних ламп
- Просте встановлення на штатні місця автомобіля
- Прозоре скло для максимальної світловіддачі
- Надійна робота в режимі розсіювального світла
Ці галогенні фари з цоколем H11 працюють від бортової мережі 12В та споживають 55Вт, забезпечуючи якісне освітлення дорожнього полотна. Колірна температура 3200К створює приємне для очей м'яке світло, яке ефективно прорізає пелену дощу або снігу. Завдяки вазі комплекту 1,6 кг, дана оптика надійно фіксується і не створює зайвої вібрації під час руху пересіченою місцевістю.
Ваша покупка включає
- 2 протитуманні фари
- Провід живлення з кнопкою увімкнення/вимкнення
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DLAA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2017, 2020, 2018 |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | H11 |
- Ціна: 2 289 ₴

