
Автолампи світлодіодні Pulso HB4 (9006) 6500K 4500Lm (2 шт.)
1 399 ₴
1 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1 PLUS-HB4 9006
Світлодіодні автомобільні лампи з холодним білим світлом
Шукаєте надійне джерело світла для нічних поїздок? Ці автомобільні лампи забезпечать стабільне освітлення дороги, підтримуючи безпеку та комфорт під час водіння.
Переваги, які ви оціните!
- Світловий потік 4500 Лм для освітлення дороги
- Робоча напруга в діапазоні від 12 до 24 В
- Наявність вбудованого алюмінієвого радіатора охолодження
- Робота в режимах ближнього та дальнього світла
- Світлодіодні LED елементи як джерело світла
Завдяки потужності 20 Вт кожна автолампа генерує стабільний пучок світла для впевненого водіння в темний час доби. Колірна температура 6500 К створює холодний білий відтінок, який підсвічує дорожні знаки та розмітку. Вироби торгової марки Pulso встановлюються в оптику легкових і вантажних автомобілів, забезпечуючи роботу системи освітлення без мерехтінь.
Ваша покупка включає
- Світлодіодна лампа (2 штуки)
- Заводська пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Діоди |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | HB4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль |
- Ціна: 1 319 ₴

