
Протитуманні фари DLAA для Lada Priora 2170-2172 галогенні H3
1 249 ₴
1 179 ₴
- Готово до відправки
- Код: LD-2321 Chrome
Галогенні протитуманні фари з лінзою для LADA Priora
Погана видимість на дорозі в туман чи дощ створює небезпеку. Ці протитуманні фари забезпечать потужне та рівномірне освітлення, повертаючи вам впевненість та безпеку за кермом у будь-яку негоду.
Переваги, які ви оціните!
- Потужна галогенна оптика з лінзою для чіткого променя
- Колірна температура 3200 К для ефективного пробивання туману
- Розсіюючий тип променя для широкого захоплення узбіччя
- Круглий пластиковий корпус із надійним захистом від вологи
- Напруга живлення 12 В для стандартної бортової мережі
Надійні джерела світла від виробника DLAA споживають 55 Вт енергії, забезпечуючи стабільну роботу ламп із цоколем H3. Завдяки компактним розмірам 9.5 на 9.3 на 9.5 сантиметрів та вазі всього в один кілограм, монтаж у бампер проходить без зайвих зусиль. Таке рішення дозволить вам швидко підготувати автомобіль до осінньо-зимового сезону та безпечно пересуватися трасами вночі.
Ваша покупка включає
- Протитуманні фари (2 штуки)
- Провід живлення з кнопкою увімкнення/вимкнення
- Кріпильні елементи
- Заводська коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DLAA |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 93 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 95 мм |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Потужність | 55 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сумісність з моделлю | H-3, Priora |
| Стан | Новий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Колір | Хром |
| Цоколь | H3 |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 179 ₴