
Протитуманні фари DLAA для Toyota Land Cruiser Prado 150 2017-2020 LED комплект
2 859 ₴
2 739 ₴
- Готово до відправки
- Код: TY-946LED-3
Світлодіодні протитуманні фари для Toyota Prado FJ150 білого світла
Погана видимість під час туману чи дощу створює небезпечні ситуації на дорозі. Додаткові світлодіодні фари забезпечують яскраве та чітке освітлення шляху, гарантуючи безпеку та впевненість водія за будь-яких погодних умов.
Переваги, які ви оціните!
- Повна сумісність із кузовом Toyota Prado FJ150
- Енергоефективні LED-лампи потужністю 6 Вт
- Чисте біле світіння для кращої видимості
- Сучасний дизайн із якісними декоративними рамками
- Надійна робота в умовах туману та сутінків
- Простий монтаж без необхідності втручання в кузов
Дана оптика працює від бортової мережі 12 В та забезпечує колірну температуру 6000 К, що максимально наближено до денного світла. Протитуманні фари встановлюються у штатні місця переднього бампера, доповнюючи екстер’єр автомобіля стильними декоративними накладками. Завдяки використанню діодів, освітлювальні прилади споживають мінімум енергії та мають тривалий ресурс служби.
Ваша покупка включає
- Протитуманні фари 2 штуки
- Декоративні рамки
- Електропроводка для підключення
- Перехідники та адаптери
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DLAA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2018, 2017, 2019 |
| Джерело світла | Діоди |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado, Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
- Ціна: 2 739 ₴
