
Підлокітник автомобільний універсальний Vitol з боксом Бежевий
959 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: HJ48014
Універсальний автомобільний підлокітник з боксом та м'якою оббивкою
Втома в руках під час довгих поїздок псує задоволення від водіння. Цей стильний аксесуар забезпечує надійну підтримку ліктя, перетворюючи кожну поїздку на комфортну подорож та додаючи інтер'єру авто вишуканості.
Переваги, які ви оціните!
- Оббивка з якісної екошкіри приємна на дотик і довговічна
- Шар пінополіуретану під кришкою додає додаткової м'якості руці
- Зсувна верхня кришка дозволяє знайти оптимальне положення водію
- Мікрорегулювання кута нахилу та функція відкидання на 90 градусів
- Місткий внутрішній відсік для зберігання документів та авто-дрібниць
Завдяки використанню міцного ABS-пластику основа виробу відрізняється високою надійністю при щоденній експлуатації. Захисна накладка всередині боксу запобігає появі подряпин від ключів або інших металевих предметів у внутрішньому просторі. Універсальний тип підлокітника з кріпленням на ніжках дозволяє надійно зафіксувати його у просторі між передніми сидіннями більшості моделей авто.
Ваша покупка включає
- Підлокітник
- Повний монтажний комплект для встановлення
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид підлокітника | Універсальний |
| Можливості регулювання | Регулювання кута нахилу |
| Додатковий бокс | Так |
| Матеріал кришки підлокітника | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип підлокітника | Монтується між сидіннями |
| Розміри підлокітника | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 899 ₴







