
Світлодіодні автолампи PULSO M4 H3 6000K 4500Lm 50W (комплект 2 шт.)
939 ₴
879 ₴
- Готово до відправки
- Код: M4-H3
Світлодіодні автомобільні лампи PULSO H3 холодного світіння
Недостатнє освітлення дороги створює дискомфорт під час водіння вночі. Встановлення світлодіодних ламп вирішує проблему видимості розмітки та перешкод, створюючи стабільний світловий промінь для контролю дорожньої ситуації.
Переваги, які ви оціните!
- Споживана потужність 50 W для генерації світлового потоку
- Світловий потік 4500 Lm для освітлення проїзної частини
- Світіння з колірною температурою 6000 К
- Світлодіодні елементи типу chip CREE
- Робоча напруга в діапазоні 12-24 В
Пасивне охолодження відводить тепло від корпусу лампи, підтримуючи робочу температуру діодів. Внутрішній драйвер стабілізує напругу живлення приладу. Вага 0.15 кг не створює навантаження на пластикові кріплення оптики. Лампи з цоколем H3 без системи CAN підключаються безпосередньо до штатних роз'ємів автомобіля для роботи у режимі протитуманного світла.
Ваша покупка включає
- Світлодіодні лампи (2 штуки)
- Заводська упаковка у вигляді коробки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Функціональне призначення | Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 879 ₴
