
Комплект світлодіодних автоламп Pulso T10 W16W 12V 3W 4500K (10 шт)
129 ₴
119 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP-167222
Світлодіодна автомобільна лампа з низьким енергоспоживанням
Тьмяне світло габаритів знижує комфорт та безпеку керування. Ця лампа забезпечить стабільне освітлення вашого автомобіля, споживаючи мінімум енергії.
Переваги, які ви оціните!
- Світловий потік 72 Лм для чіткої видимості
- Енергоспоживання на рівні 3 Вт
- Стандартна робоча напруга 12 В
- Термін служби досягає тридцяти тисяч годин
- Стійкість до дорожніх вібрацій та перепадів напруги
Світлодіодна лампа з колірною температурою 4500 К видає холодне біле світло для підсвічування номерного знака або салону. Габарити 0.01 на 0.012 метра та вага 0.003 кг роблять деталь зручною для встановлення. Ви зможете застосовувати її для габаритних вогнів, стоп-сигналів або ліхтарів заднього ходу. Продукція від українського бренду виробляється з контролем якості, гарантуючи стабільну роботу.
Ваша покупка включає
- Світлодіодна лампа (10 шт)
- Заводське ZIP-пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 72 лм |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Стоп-сигнали, Підсвічування салону, Лампа заднього ходу, Підсвічування номерного знаку |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Цоколь | T10(W16W) |
- Ціна: 119 ₴




