
Автолампа світлодіодна Pulso T10 (W5W) 5SMD-5050 12V холодний білий
259 ₴
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP-121066
Світлодіодна габаритна лампа з яскравим білим світінням
Тьмяне світло габаритів знижує видимість автомобіля на дорозі. Ця автомобільна лампа забезпечує яскраве освітлення, споживаючи мінімум енергії. Відмінний вибір для підвищення безпеки водіння у темний час доби.
Переваги, які ви оціните!
- Світловий потік 100 Лм забезпечує чітку видимість
- Колірна температура 4500 К створює холодне біле світло
- Робоча напруга 12 В підходить для бортової мережі
- Споживана потужність 0,5 Вт знижує навантаження на акумулятор
- Керамічний корпус запобігає перегріву діодів
Заміна елементів освітлення номерного знака або габаритних вогнів займає мінімум часу. Компактні розміри виробу від бренду PULSO дозволяють легко встановити його у штатне посадкове місце. Вага однієї одиниці становить лише 0,003 кг, що виключає зайве навантаження на патрон. Купуючи упаковку з десяти штук, ви отримуєте надійний запас якісних джерел світла для вашого транспортного засобу.
Ваша покупка включає
- Світлодіодна лампа (1 штука)
- Заводська упаковка у вигляді ZIP-пакета
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 100 лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Підсвічування номерного знаку, Передні габаритні вогні |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Цоколь | T10(W5W) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 239 ₴




