
Автолампа світлодіодна Pulso LED T10 (W5W) 12V 4500K Холодна біла
179 ₴
159 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP-126023
Світлодіодна габаритна лампа в керамічному корпусі
Забезпечте надійне освітлення автомобіля. Ця автомобільна лампа вирішує проблему тьмяного світла, створюючи рівномірне світіння для вашої безпеки на дорозі.
Переваги, які ви оціните!
- Керамічний корпус для ефективного відведення тепла
- Яскравість світлового потоку становить 60 Лм
- Потужність споживання всього 0.5 Вт
- Холодне біле світіння з температурою 4500 К
- Використання одного діода типу SMD
Дана світлодіодна лампа з цоколем T10 встановлюється в габаритні вогні або підсвічування номерного знака. Завдяки робочій напрузі 12 В вона сумісна з електромережею багатьох легкових автомобілів. Використання технології 3D гарантує рівномірний розподіл світла у всіх напрямках. Це надійне джерело світла для щоденних поїздок в умовах поганої видимості.
Ваша покупка включає
- Світлодіодна лампа (1 шт)
- Заводське пакування ZIP-пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 60 лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Підсвічування номерного знаку, Передні габаритні вогні |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Цоколь | T10(W5W) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 159 ₴




