
Світлодіодна автомобільна лампа Pulso T10 W5W 24SMD-3014 12V 4500K
199 ₴
179 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP-133261
Світлодіодна лампа для авто з яскравим холодним білим світлом
Забезпечте вашому авто стильний вигляд та чудову видимість. Ці лампи створюють потужний світловий потік, гарантуючи безпеку та сучасний вигляд вашого транспортного засобу в будь-який час доби.
Переваги, які ви оціните!
- Висока яскравість 320 Лм для чіткої видимості на дорозі
- Енергоефективне споживання потужності становить лише 0,5 Вт
- Використання 24 світлодіодів для максимально рівномірного світіння
- Колірна температура 4500 К забезпечує чисте біле світло
- Надійна робота в бортовій мережі автомобіля з напругою 12 В
Світлодіодна лампа підходить для автомобілів з цоколем T10 та типом кріплення W2.1x9.5d. Компактні габарити дозволяють використовувати її як у якості габаритного освітлення, так і для підсвітки номерного знака. Якісна збірка та сучасні матеріали гарантують справну експлуатацію протягом усього гарантійного періоду у шість місяців.
Ваша покупка включає
- Світлодіодна лампа
- ZIP-пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 320 лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип лампи | LED |
| Функціональне призначення | Підсвічування номерного знаку, Передні габаритні вогні |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Цоколь | T10(W5W) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 179 ₴




