
Стяжки кабельні нейлонові Alloid 3.6х200 мм 100 шт Білі
59 ₴
49 ₴
- Готово до відправки
- Код: PC-36200W
Пластикові хомути для надійної фіксації кабелів та монтажу
Ці універсальні стяжки забезпечують швидку фіксацію елементів, вирішуючи проблему заплутаних дротів та ненадійних кріплень у домі, гаражі або під час будівельних робіт.
Переваги, які ви оціните!
- Зносостійкий нейлон для тривалого терміну служби в будь-яких умовах
- Стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання та вологи
- Стабільна робота при різких змінах температури довкілля
- Надійний самозатискний замок для максимально щільної та жорсткої фіксації
- Стійкість до впливу більшості агресивних хімічних речовин
- Висока міцність на розрив під час фіксації важких елементів
Завдяки ширині 3.6 мм та довжині 200 мм ці вироби чудово підходять для кріплення труб та гнучких шлангів. Нейлонове виконання вагою 0.09 кг гарантує легкість при пакуванні або маркуванні різних груп товарів. Використання такого типу товару в електромонтажних роботах дозволяє акуратно та безпечно організувати складну проводку в автомобілях або розподільчих щитах.
Ваша покупка включає
- Хомут пластиковий (100 штук)
- Заводська упаковка пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 0.09 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина смуги | 200 мм |
| Матеріал хомута | Нейлон |
| Область застосування хомута | Універсальний, Для автомобілебудування, Для шлангів, Для труб, Для кабелів |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | Білий |
| Ширина смуги | 3.6 мм |
- Ціна: 49 ₴