
Світлодіодні автолампи Pulso E84 H8/H9/H11/H16 30W 4300K 2000Lm 2 шт
789 ₴
739 ₴
- Готово до відправки
- Код: E84-H8/H9/H11/H16Y
Світлодіодні LED лампи для фар з теплим білим світлом
Втомилися від поганого освітлення дороги у темний час доби? Світлодіодні лампи забезпечують чітку видимість та комфорт під час водіння, ефективно вирішуючи проблему недостатньої яскравості штатних фар та гарантуючи вашу безпеку.
Переваги, які ви оціните!
- Потужний світловий потік 2000 Lm для чіткої видимості дороги
- Комфортна колірна температура 4300 K створює тепле біле світіння
- Універсальне використання для ближнього, дальнього та протитуманного світла
- Надійне пасивне охолодження запобігає перегріву без шуму вентилятора
- Широкий діапазон робочої напруги від 9 до 36 V для різних типів транспорту
Завдяки внутрішньому драйверу встановлення обладнання займає мінімум часу та не потребує зайвих з’єднувальних дротів. Ці світлодіодні лампи на базі елементів 2835 сумарною потужністю 30 W ідеально підходять для універсальної оптики легкових і вантажних автомобілів. Використання якісних LED чіпів у фарах гарантує стабільну роботу та миттєве ввімкнення освітлення за будь-яких погодних умов.
Ваша покупка включає
- Світлодіодні лампи 2 штуки
- Заводська упаковка в коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 36 В |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло, Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | H8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль |
- Ціна: 739 ₴

