
Світлодіодні автолампи Pulso HB3 (9005) / HB4 (9006) 4300K 2800Lm 30W (E84)
759 ₴
709 ₴
- Готово до відправки
- Код: E84-HB3/HB4Y
Світлодіодні LED лампи для авто з теплим білим світлом
Якісне освітлення дороги — запорука вашої безпеки у темну пору доби. Ці лампи забезпечують стабільний світловий потік, допомагаючи вчасно помітити перешкоди та знизити навантаження на зір водія під час тривалих поїздок.
Переваги, які ви оціните!
- Сумісність із роз’ємами цоколів типів HB3 та HB4
- Комфортна колірна температура світіння 4300 K
- Сучасні світлодіодні елементи типу 2835
- Безшумна робота завдяки пасивній системі охолодження
- Внутрішній драйвер для легкого та швидкого монтажу
- Робота у широкому діапазоні напруги від 9 до 36 В
Загальна потужність 30 Вт забезпечує яскраве освітлення, яке чудово підходить для використання у ближньому чи дальньому світлі, а також у протитуманних фарах. Універсальна оптика дозволяє отримати світловий потік 2000 Лм, що рівномірно освітлює дорожнє полотно без засліплення зустрічного транспорту. Світлодіодні лампи у міцному корпусі розроблені для стабільної роботи в різних дорожніх умовах, гарантуючи надійність системи освітлення вашого автомобіля.
Ваша покупка включає
- Світлодіодні лампи (2 шт.)
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга живлення | 9 В, 36 В |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4300K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Цоколь | HB3|HB4 |
- Ціна: 709 ₴

