
Світлодіодна автолампа Pulso C5W 36 мм 12V CANBUS Біла
259 ₴
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP-36C5W
Світлодіодна лампа автомобільна з обманкою для яскравого освітлення
Тьмяне світло в салоні більше не завдаватиме дискомфорту. Ця автомобільна лампа забезпечить відмінну видимість, зробивши поїздки безпечнішими та комфортнішими, а заміна забере у вас мінімум часу.
Переваги, які ви оціните!
- Світло без помилок на панелі приладів завдяки технології CANBUS
- Потужний світловий потік 315 люменів для чудової видимості
- Мінімальне енергоспоживання всього 2.9 Вт
- Довгий термін служби за рахунок алюмінієвого радіатора охолодження
- Надійна робоча напруга 12 В для легкових авто
- Універсальне біле світіння для комфорту очей
Компактні розміри виробу з довжиною 36 міліметрів дозволяють легко встановити джерело світла у плафон номерного знака або двері. Дев'ять сучасних діодів типу SMD-2835 гарантують рівномірний розподіл світла по салону. Легка конструкція вагою 0.016 кілограма від китайського виробника надійно фіксується в цоколі.
Ваша покупка включає
- Світлодіодна лампа автомобільна
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Потужність | 2.9 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 315 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Підсвічування салону, Підсвічування номерного знаку |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | C5W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 239 ₴

