
Ультразвуковий аромадифузор-зволожувач повітря Vitol для авто
1 229 ₴
1 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: VT9003
Ультразвуковий аромадифузор зволожувач для авто та дому
Відчуваєте сухість повітря в салоні авто чи офісі? Цей портативний зволожувач швидко створить комфортний мікроклімат, наповнивши простір свіжістю. Насолоджуйтесь кожним подихом та розслаблюючою атмосферою у будь-яких умовах.
Переваги, які ви оціните!
- Зручне сенсорне керування роботою одним дотиком
- Наочний LED-екран для контролю режимів під час поїздки
- П'ять режимів м'якого світла для створення затишку
- Два формати розпилення: безперервне та переривчасте
- Тиха ультразвукова робота не відволікає від справ
Завдяки компактним розмірам та живленню через USB-кабель цей пристрій зручно брати з собою в щоденні поїздки або розмістити на робочому столі. Дрібнодисперсне розпилення ефективно бореться з пересушеним повітрям, а фірмовий аромат "Quiet after the rain", який одразу готовий до використання, додає відчуття свіжості після дощу. Використовуйте девайс як нічник, створюючи спокійну обстановку для релаксу чи комфортного сну наприкінці насиченого дня.
Ваша покупка включає
- Ультразвуковий аромадифузор Vitol
- USB-кабель для живлення
- Ароматична капсула "Quiet after the rain"
- Інструкція користувача
- Фірмова подарункова коробка Vitol
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Застосування приладу | Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для будинку, квартири |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Тип живлення | USB-порт |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.448 кг |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |
- Ціна: 1 159 ₴








