
Світлодіодні автолампи Pulso LED H1 6000K 13000Lm з CAN-обманкою (2 шт.)
1 599 ₴
1 509 ₴
- Готово до відправки
- Код: LC3-H1
Світлодіодні автолампи з холодним білим світлом
Втомилися від тьмяного світла фар уночі? Ці автомобільні лампи забезпечать потужне освітлення дороги, роблячи ваші поїздки безпечними та комфортними за будь-якої погоди.
Переваги, які ви оціните!
- Інтенсивний світловий потік 13000 Лм для відмінної видимості
- Колірна температура 6000К забезпечує чисте світіння
- Універсальний цоколь H1 підходить для більшості автомобілів
- Наявність системи CAN виключає помилки бортового комп'ютера
- Активне охолодження ефективно захищає конструкцію від перегріву
Завдяки загальній потужності 130 Вт ці автомобільні лампи легко впораються з освітленням у режимах ближнього, дальнього світла або протитуманних фар. Зовнішній драйвер та елементи 3570 CSP гарантують стабільну роботу оптики. Діапазон напруги живлення від 9 до 30 В дозволяє безпечно встановлювати їх на різні транспортні засоби. Ви зможете впевнено пересуватися трасами, чітко контролюючи узбіччя та дорожню розмітку.
Ваша покупка включає
- 2 лампи
- Заводська упаковка (коробка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 130 Вт |
| Напруга живлення | 30 В, 9 В |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Тип лампи | LED |
| Тип охолодження | Активний |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 509 ₴



