
Секатор садовий Alloid Pro обвідний 200 мм лезо сталь SK5
419 ₴
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS-200313
Секатор садовий із лезом із високовуглецевої сталі SK5
Професійний секатор забезпечує точний зріз без пошкодження рослин. Підходить для санітарної та формувальної обрізки кущів, плодових і декоративних дерев, значно полегшуючи працю садівника та зберігаючи здоров'я насаджень.
Переваги, які ви оціните!
- Загартоване лезо зі сталі SK5 з антифрикційним покриттям
- Обвідний механізм для чистого різу без зминання тканин
- Надійна поворотна пружина для зниження зусиль при роботі
- Регульований гвинт-вісь для налаштування оптимального переднатягу
- Зручний замок для фіксації лез однією рукою
- Вбудований стік для відводу соку під час обрізки рослин
Завдяки довжині 200 мм та ергономічним руків’ям з антиковзними накладками цей секатор зручно лежить у руці. Інструмент вагою 0.26 кг оснащений спеціальним стоком для соку та вирізом для різання тонкого дроту. Байпасний механізм дозволяє легко працювати зі свіжою деревиною діаметром до 20 мм.
Ваша покупка включає
- Секатор
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alloid |
| Вага | 0.26 кг |
| Конструкція | Площинні (обвідні) |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Додаткові функції | |
| Особливості | Професійні |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 389 ₴
