
Сумка для телефону жіноча шкіряна Sambag Modena Коричнева з тисненням
1 899 ₴
1 789 ₴
- Готово до відправки
- Код: 96199170
Жіноча шкіряна сумка для телефону з тисненням під рептилію
Стильний аксесуар, який звільнить ваші руки та збереже смартфон у безпеці. Компактна сумочка стане гармонійним доповненням до повсякденного образу, підкреслюючи вашу індивідуальність та забезпечуючи швидкий доступ до речей.
Переваги, які ви оціните!
- Натуральна шкіра зі зносостійкістю понад 50 000 циклів
- Водовідштовхувальне покриття для захисту вмісту від вологи
- Надійна металева фурнітура з фіксаторами на бігунках
- Регульований плечовий ремінь довжиною до 146 см
- Функціональні зовнішні кишені на блискавці для дрібниць
Внутрішній простір міського аксесуара доповнений міцною підкладкою з тканини оксфорд, яка стійка до появи зачіпок. Завдяки компактним розмірам 19х11х3 см, сумка легко вміщує сучасні смартфони та пластикові картки у спеціальній внутрішній кишені. Металеві карабіни дозволяють за потреби від'єднати ремінець, а виразний принт крокодила робить виріб елегантним елементом гардероба.
Ваша покупка включає
- Жіноча шкіряна сумка
- Плечовий ремінь з металевими карабінами
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1460 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 |
- Ціна: 1 789 ₴








