
Сумка жіноча Sambag HOBO WEAVE Пудра з екошкіри з гаманцем
2 199 ₴
2 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53300066
Жіноча сумка хобо зі зносостійкої екошкіри з гаманцем
Трендова та містка сумка стане надійною супутницею для роботи, навчання чи прогулянок. Вона легко вміщує всі необхідні речі, зберігаючи при цьому стильний вигляд та забезпечуючи комфорт у будь-якій ситуації.
Переваги, які ви оціните!
- Екошкіра підвищеної міцності витримує понад 50 000 циклів тертя
- Водовідштовхувальне покриття матеріалу захищає речі від вологи та опадів
- Підкладка зі щільної тканини оксфорд стійка до зачіпок та розривів
- Якісні металеві кнопки та бігунки гарантують довгу службу
- Конструкція дозволяє розмістити всередині сучасний ноутбук до 17 дюймів
Завдяки габаритам 34х37х16 см цей міський аксесуар дозволяє брати з собою все необхідне для активного дня в офісі чи університеті. Внутрішній простір організований у вигляді одного великого відділення з двома додатковими відкритими кишенями для дрібних предметів. Еластичність матеріалу виключає появу тріщин у процесі експлуатації, що дозволяє надовго зберегти естетичний вигляд жіночої сумки.
Ваша покупка включає
- Жіноча сумка
- Гаманець на карабіні
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 2 099 ₴








