
Міський рюкзак Sambag RollTop Zard з екошкіри Шоколадний
2 429 ₴
2 329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24238020
Міський рюкзак ролл з екошкіри для ноутбука
Універсальний аксесуар для повсякденних завдань, спорту та подорожей. Надійно захистить ваші речі від вологи та пошкоджень, дозволяючи зручно переносити все необхідне за будь-якої погоди.
Переваги, які ви оціните!
- Зносостійка екошкіра витримує 50000 циклів за тестом Мартіндейла
- Водовідштовхувальна поверхня зберігає речі абсолютно сухими
- Регульовані плечові ремені з надійною прошивкою деталей
- Ущільнені стінки корпусу для безпечного транспортування техніки
- Практичні кишені на блискавці спереду, на спинці та всередині
Завдяки висоті у розгорнутому вигляді 54 см та ширині 30 см ви легко зможете розмістити всередині спортивну форму або документи. Глибина 16 см та продумана конструкція дозволяють безпечно переносити ноутбук з діагоналлю екрана до 43 сантиметрів. Внутрішня підкладка з міцного нетканого матеріалу стійка до пошкоджень гострими предметами та дуже швидко чиститься після використання у місті.
Ваша покупка включає
- Міський рюкзак
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 2 329 ₴








