
Чоловіча сумка-бананка для ноутбука 14" Sambag Urban Laptop Сіра
2 249 ₴
2 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: 51411030m
Чоловіча сумка-бананка Sambag для ноутбука 14
Часто перебуваєте в русі та потрібно носити ноутбук із собою? Ця сумка-бананка забезпечує свободу рук та захист вашого гаджета від опадів та механічних впливів у міському середовищі.
Переваги, які ви оціните!
- Зносостійка екошкіра витримує понад 50 000 циклів використання
- Водовідштовхувальне покриття захищає електроніку від раптових опадів
- Надійна фурнітура YKK гарантує роботу блискавок протягом тривалого часу
- Спеціальне захищене відділення для MacBook або ноутбука 14
- М'яка плечова накладка розподіляє навантаження при носінні аксесуара
- Вентиляційна сітка на спинці забезпечує циркуляцію повітря у спекотну погоду
Регульований ремінь з обхватом 190 см дозволяє зафіксувати виріб на тілі, використовуючи міцний пластиковий фастекс для швидкого зняття. Внутрішній карабін утримає ключі, а спеціальна підкладка з оксфорду захистить вміст від подряпин. Конструкція цієї сумки-бананки включає містку передню кишеню з подвійними бігунками для доступу до важливих речей.
Ваша покупка включає
- Чоловіча сумка-бананка
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Особливості | Регульований пояс, Водовідштовхувальне просочення |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний обхват талії | 190 см |
- Ціна: 2 159 ₴








