Жіноча косметичка з екошкіри Sambag чорного кольору
Наведіть порядок у своїй сумці за допомогою лаконічного аксесуара. Ця косметичка створена для тих, хто цінує комфорт, дозволяючи завжди тримати під рукою необхідні дрібниці та косметичні засоби в будь-якій ситуації.
Переваги, які ви оціните!
- Зносостійка сучасна штучна шкіра
- Міцна практична водостійка підкладка
- Оптимальні розміри для розміщення в будь-якій сумці
- Підкладка з екологічно чистих матеріалів
- Лаконічний дизайн без зайвих деталей
Ця модель з колекції Candy стане корисним супутником у повсякденних справах. З висотою 20 см та шириною 15 см аксесуар зручно розміщується в міському рюкзаку або сумці, дозволяючи зберігати потрібні речі. Глибина 12 см забезпечує стійкість і достатній об'єм, а чорний колір матеріалу робить виріб практичним у догляді.
Ваша покупка включає
- Косметичка жіноча
- Заводське пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 279 ₴

