
Чоловічий тактичний годинник Naviforce Professional Black
1 179 ₴
1 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1796
Тактичний чоловічий годинник з японським кварцовим механізмом
Надійний наручний годинник створений для екстремальних умов. Він вирішує проблему контролю часу при походах і тренуваннях, гарантуючи стабільну роботу та витримуючи навантаження завдяки міцному корпусу.
Переваги, які ви оціните!
- Водостійкість 5 АТМ дозволяє плавати без зняття аксесуара
- Японський кварцовий механізм Seiko гарантує високу точність ходу
- Корпус із полікарбонату захищає внутрішні деталі від ударів
- Вбудований будильник та секундомір допомагають контролювати тренування
- Каучуковий ремінець надійно фіксується на зап'ясті класичною застібкою
Завдяки наявності яскравого підсвічування цей цифровий аксесуар забезпечує відмінну видимість арабських цифр навіть у повній темряві під час нічних чергувань. Компактні габарити корпусу 46х14 мм та вага у 62 г роблять використання максимально комфортним, не обмежуючи рухів кисті. Індикація дати та дня тижня дозволяє завжди залишатися в графіку, а ремінець довжиною 23,5 см легко регулюється під розмір руки.
Ваша покупка включає
- Тактичний годинник Naviforce
- Інструкція з експлуатації
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 г |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 1 109 ₴








