
Рюкзак-переноска WAUDOG Relax Eco для котів та дрібних порід собак до 8 кг 42х34х27 см
2 079 ₴
1 979 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9986
Екологічний рюкзак-переноска для комфортних подорожей з улюбленцем
Часті поїздки з пухнастиком викликають стрес та незручності? Ця зручна переноска забезпечить тварині повну безпеку, а вам подарує свободу рухів під час спільних прогулянок чи подорожей.
Переваги, які ви оціните!
- Витримує навантаження до 8 кг для котів та собак
- Виготовлений з дихаючого льону та переробленої бавовни
- Оснащений надійною металевою фурнітурою для безпеки
- Має додаткові вентиляційні сітки з чотирьох сторін
- Вбудований короткий повідець запобігає вистрибуванню
Місткі габарити конструкції довжиною 27 см, шириною 34 см та висотою 42 см надають тварині достатньо простору для відпочинку. Додаткова формована підстилка та міцне дно створюють комфортні умови навіть за тривалих поїздок. Широкі лямки з фіксацією на грудях рівномірно розподіляють вагу, а у містку кишеню дуже зручно покласти корм або необхідні аксесуари.
Ваша покупка включає
- Рюкзак-переноска для тварин
- Формована підстилка
- Короткий повідець з карабіном
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 1 979 ₴






