
Нашийник для собак WAUDOG Glamour шкіряний з QR-паспортом XXS 18-21 см фіолетовий
269 ₴
249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33069
Шкіряний нашийник для собак із прикрасою зі стразів
Бажаєте виділити свого улюбленця серед інших? Цей яскравий нашийник перетворює звичайну амуніцію на стильний аксесуар, який дарує радість та привертає увагу оточуючих під час кожної прогулянки.
Переваги, які ви оціните!
- Виготовлено з міцної шкіри
- Надійна металева фурнітура
- Декоративна прикраса у вигляді суцільного полотна стразів
- Стійкість до атмосферних опадів
- Відноситься до преміальної серії WAUDOG Glamour
Підбираючи амуніцію для мініатюрного собаки, зверніть увагу на розмір XXS. Завдяки довжині від 18 до 21 см ви зможете точно налаштувати посадку на шиї вашої тварини, залишаючи необхідний простір для повного комфорту. Стрічка шириною всього 9 мм виключає натирання шерсті та шкіри навіть при тривалому носінні на вулиці.
Ваша покупка включає
- Нашийник для собак
- QR паспорт
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Нашийник |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Обхват шиї | 21 см |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 249 ₴

