
Сумка-переноска для собак і котів Collar 41х21х27 см
1 099 ₴
1 039 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9977
Сумка-переноска COLLAR для котів та собак із нейлону
Зробіть подорож із вашим улюбленцем максимально комфортною. Ця сумка забезпечує відмінну вентиляцію та безпеку під час поїздок до ветеринара або тривалих мандрівок, мінімізуючи стрес для домашньої тварини.
Переваги, які ви оцените!
- Легкий та практичний матеріал нейлон
- Міцні ручки для надійного утримання при перенесенні
- Сітчасті вставки для відмінної циркуляції повітря
- Підходить для тварин вагою до 6 кг
- Функціональний та сучасний дизайн
- Компактні розміри для зручності у транспортуванні
Завдяки довжині 41 см та ширині 21 см ваш вихованець почуватиметься просторо всередині цієї сумки-переноски. Якісний нейлоновий матеріал дуже простий у догляді та довго зберігає охайний зовнішній вигляд. Висота виробу складає 27 см, що дозволяє комфортно розмістити котів або собак дрібних порід усередині салону будь-якого транспорту.
Ваша покупка включає
- Сумка-переноска
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 1 039 ₴

