
Лежанка для собак TEREMOK Елегант 2 50х40х18 см Хутряна
1 269 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 379
М'яка хутряна лежанка для собак для комфортного сну
Подаруйте вашому улюбленцю особистий простір для повноцінного відпочинку. Затишна хутряна лежанка вирішує проблему холодної підлоги та створює атмосферу безпеки, у якій тварина зможе повністю розслабитися.
Переваги, які ви оціните!
- Виготовлена з якісного та м'якого штучного хутра
- Застосовані безпечні для тварин та людей матеріали
- Оптимальна форма для комфортного розташування всередині
- Висока зносостійкість матеріалу при щоденному використанні
- Підходить для собак дрібних та середніх порід
Ця лежанка довжиною 50 сантиметрів та шириною 40 сантиметрів стане улюбленим місцем вашого чотирилапого друга в оселі. Завдяки висоті 18 сантиметрів виріб надійно захищає улюбленця від протягів, створюючи затишне гніздечко. Продукція серії TEREMOK виготовляється в Україні, що гарантує контроль якості на кожному етапі виробництва.
Ваша покупка включає
- Лежанка
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 199 ₴
