
Дряпка-стовпчик Природа Валентинка 39 х 43 х 66 см
1 089 ₴
1 029 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR740251*****
Дряпка-стовпчик для котів з ігровою зоною
Врятуйте ваші меблі від гострих кігтиків улюбленця. Цей аксесуар задовольнить природний інстинкт кішки точити кігті та подарує їй захопливе місце для щоденних активних ігор.
Переваги, які ви оціните!
- Надійний стовпчик діаметром 62 мм для точіння кігтів
- Обмотка з довговічного та стійкого до зношування натурального сизалю
- Міцна основа розміром 39х43 см з якісного ДСП
- Оббивка основи м'яким та приємним на дотик штучним хутром
- Стійка конструкція заввишки 66 см для вихованців будь-якого віку
Завдяки стійкій основі у формі сердечка конструкція не перекинеться навіть під час найактивніших стрибків вашого пухнастого друга. Вбудована іграшка-помпон на міцному шнурку надовго захопить кота, поки ви зайняті своїми справами. Дряпка-стовпчик не лише збереже ваші шпалери та дивани, але й стане зоною регулярного відпочинку для тварини.
Ваша покупка включає
- Дряпка-стовпчик
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Висота | 660 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 029 ₴