
Клітка для дрібних декоративних птахів Природа Ізабель 1 44х27х61 см Хром
1 939 ₴
1 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR241482
Простора хромована клітка для дрібних декоративних птахів з аксесуарами
Забезпечте вашому пернатому другу простір для активних рухів та польотів. Фізична активність зміцнює імунітет та нормалізує обмін речовин, роблячи життя улюбленця довгим та щасливим.
Переваги, які ви оцените!
- Міцний сталевий дріт з якісним хромованим покриттям
- Оригінальна купольна форма для прикраси будь-якого домашнього інтер'єру
- Висувний лоток для швидкого очищення без турботи птахів
- Прозорі годівниці для постійного контролю рівня води та зерна
- Надійне кріплення металевої конструкції до пластикового піддона
- Використання безпечного та нетоксичного первинного поліпропілену
Завдяки розмірам 44х27х61 см ця клітка стане затишною оселею для хвилястих папуг або амадин, надаючи їм необхідну свободу. Металева конструкція від вітчизняного виробника стійка до деформацій, тож птахи можуть безпечно чистити об неї дзьоб. Вбудовані аксесуари дозволяють одразу облаштувати побут улюбленця, а стійка основа виробу легко розміститься на будь-якій рівній поверхні.
Ваша покупка включає
- Хромована металева клітка з піддоном
- Дві пластикові жердини
- Дві годівниці з прозорого пластику
- Яскрава іграшка з дзвіночком
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Тварина | Птахи |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 1 849 ₴