
Будиночок-лежак Природа Cube для котів та собак 40х40х37 см Сірий
1 179 ₴
1 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR241888
Затишний будинок-лежак для домашніх улюбленців
Подаруйте вашому чотирилапому другу особистий простір для сну та відпочинку. Цей м'який будиночок захистить улюбленця від протягів та створить відчуття повної безпеки у будь-якому куточку квартири.
Переваги, які ви оціните!
- Створений для котів та собак вагою до 10 кг
- Виготовлений із щільної та натуральної тканини бязь
- М'який поролоновий наповнювач добре тримає форму
- Конструкція трансформер для вибору зручного положення
- Знімна подушка значно спрощує процес очищення
Габарити 40х36х37 см дозволяють розмістити спальне місце в невеликих приміщеннях без втрати корисного простору. Універсальний дизайн виробу органічно вписується в сучасний інтер'єр кімнати. За необхідності спальне місце очищається за допомогою ручного прання, що допомагає підтримувати гігієну тварини на стабільному рівні. Завдяки закритій формі ваш вихованець зможе сховатися від зовнішнього шуму та спокійно відновити сили.
Ваша покупка включає
- Будинок-лежак для тварин
- Знімна м'яка подушка
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 1 109 ₴
