
Будиночок-лежак для котів та собак Природа Comfort 4 44х43х40 см Сірий
1 209 ₴
1 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR241889
Будиночок-лежак для котів та собак невеликих порід
Ваш улюбленець шукає затишне місце для сну? Цей м'який будиночок створить безпечний простір для відпочинку вашого пухнастого друга. Він захистить від протягів та подарує відчуття спокою тварині.
Переваги, які ви оціните!
- Підходить для тварин вагою до 10 кг
- Оснащений зручними м'якими бортиками
- Виготовлений з якісної та безпечної бязі
- Компактні розміри 44х43х40 см економлять простір
- Універсальний дизайн легко впишеться в інтер'єр
Цей будиночок стане улюбленим місцем відпочинку для дорослих тварин та малюків. Усередині розміщена подушка, яка наповнена поролоном для комфорту вашого улюбленця. Завдяки продуманій формі цуценята та кошенята зможуть активно гратися всередині без ризику випасти. Щоб виріб довго зберігав первісний вигляд, виробник радить використовувати виключно ручне прання.
Ваша покупка включає
- Будиночок-лежак
- Внутрішня подушка
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 1 139 ₴


