Класична чоловіча сорочка з бавовни синього кольору
Шукаєте стильну та комфортну форму одягу для роботи чи важливих зустрічей? Ця елегантна синя сорочка забезпечить бездоганний зовнішній вигляд та подарує відчуття впевненості на весь день.
Переваги, які ви оціните!
- Виконана з натуральної дихаючої тканини
- На 100% складається з якісної бавовни
- Має універсальний класичний стиль
- Відрізняється приємним та практичним синім кольором
- Виготовлена надійним виробником Ager
Даний елемент гардероба представлений у розмірі XL, що відповідає 50 розміру чоловічих сорочок міжнародного стандарту. При напівобхваті грудей 56 см та ширині плечей 46 см виріб комфортно сідає по фігурі, не сковуючи рухів. Довжина рукава становить 68 см, а загальна довжина речі дорівнює 78 см, дозволяючи носити її будь-яким зручним способом. Абсолютно новий стан виробу забезпечить бездоганний вигляд з першої примірки.
Ваша покупка включає
- Чоловіча сорочка
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват грудей | 112 см |
| Розміри чоловічих сорочок | 50 |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип крою | Класична |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Синій |
| Ширина плечей | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 112 см |
| Тип покроя | Класична |
- Ціна: 309 ₴




