
Жіночий літній сарафан Ager міді штапельний з принтом Синій
339 ₴
309 ₴
- Готово до відправки
- Код: 230R029
Легкий жіночий сарафан з принтом із штапелю
Відчуйте справжню легкість та комфорт у спекотні літні дні. Цей стильний сарафан подарує вам впевненість та підкреслить індивідуальність, забезпечуючи ідеальний мікроклімат для шкіри під час тривалих прогулянок.
Переваги, які ви оціните!
- Натуральний склад тканини містить 80% бавовни
- Легкий штапель забезпечує відмінну вентиляцію повітря
- Довжина виробу в даному розмірі становить 107 см
- Склад із додаванням поліестеру запобігає деформації виробу
- Напівхоплення грудей у моделі складає 44 см
Жіночий сарафан із принтом чудово підійде для створення ніжного образу на кожен день. Напівхоплення стегон 51 см гарантує свободу рухів під час активного відпочинку чи поїздок. Синій колір тканини стійкий до впливу зовнішніх факторів завдяки якісним барвникам. Використання штапелю робить цей тип товару незамінним у гардеробі для літнього сезону.
Ваша покупка включає
- Сарафан жіночий
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сарафан |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 82 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Штапель |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Фасон сукні | Міді |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 88 см |
- Ціна: 309 ₴



