Еластичні лосини в рубчик для спорту та повсякденних прогулянок
Оновіть свій гардероб лаконічними лосинами, що забезпечують щільну посадку та свободу рухів. Модель виграшно підкреслює фігуру та дарує відчуття впевненості у кожному кроці під час повсякденного використання або занять спортом.
Переваги, які ви оціните!
- Фактура в рубчик візуально підкреслює силует ніг
- Еластичний трикотаж забезпечує щільне прилягання до тіла
- Високий вміст лайкри дозволяє тканині зберігати форму
- Зносостійкий поліестер стійкий до розтягування та деформації
- Матеріал не обмежує амплітуду рухів під час активності
Ці жіночі лосини від виробника Ager мають 48 розмір та виконані в оливковому кольорі. Виріб довжиною 92 см з напівобхватом пояса 31 см забезпечує точну посадку по фігурі, а напівобхват стегон становить 37 см. Завдяки крою з довжиною по внутрішньому шву 64 см ця трикотажна модель підходить для активного відпочинку. Склад тканини з 86,5% поліестеру та 13,5% лайкри робить річ практичною для тривалого носіння.
Ваша покупка включає
- Лосини в рубчик
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу: | Лосини |
| Довжина крокового шва | 64 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват стегон | 74 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Склад | 86,5% поліестер, 13,5% лайкра |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Рубчик |
- Ціна: 289 ₴




