
Мийка кухонна гранітна ZERIX ZS-510R-03 Чорна матова
3 569 ₴
3 419 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX4532
Кухонна мийка зі штучного каменю чорна матова кругла
Забудьте про шум води та стійкі плями на кухні. Ця глибока мийка зі штучного каменю поєднує в собі довговічність та сучасний стиль, перетворюючи щоденні побутові справи на комфортний та естетичний процес.
Переваги, які ви оціните!
- Виготовлена з міцного та довговічного штучного каменю
- Глибока чаша 200 мм ефективно запобігає розбризкуванню
- Матова поверхня стійка до появи дрібних подряпин
- Наявність готового отвору для швидкого встановлення змішувача
- Універсальне виконання для монтажу в будь-якій стільниці
- Компактні зовнішні габарити становлять 510 на 510 мм
Завдяки внутрішньому діаметру чаші 380 мм у кухонній мийці зручно мити навіть габаритний посуд або деко. Штучний камінь відмінно поглинає звуки падаючого струменя, забезпечуючи акустичний комфорт у приміщенні. Чеський бренд гарантує високу якість лиття, а відсутність пористої структури на поверхні значно полегшує догляд за виробом.
Ваша покупка включає
- Мийка
- Сифон
- Кріплення
- Ущільнювальна стрічка
- Сітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Форма мийки | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Діаметр мийки | 510 мм |
| Діаметр чаші мийки | 380 мм |
| Довжина мийки | 510 мм |
| Ширина мийки | 510 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
- Ціна: 3 419 ₴


