
Сушарка для рушників електрична ZERIX Style EPS-5286R-10TB Чорна з таймером
5 299 ₴
5 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX4609
Електрична рушникосушка драбина з вбудованим таймером
Забудьте про вологі рушники та надмірну вологість у ванній кімнаті. Цей пристрій забезпечує швидке висушування речей та підтримує приємний мікроклімат, дозволяючи раціонально розпоряджатися часом та ресурсами вдома.
Переваги, які ви оціните!
- Вбудований таймер для контролю часу роботи
- Конструкція з 10 перемичками для великої родини
- Споживана потужність 135 Вт
- Правосторонній вихід кабелю для підключення
- Захисне лакофарбове покриття поверхні
Завдяки висоті 860 мм та ширині 520 мм на приладі можна легко розмістити банний текстиль. Чорний колір корпусу гармонійно вписується в сучасні інтер'єрні рішення. Тип рушникосушки драбина та робота від мережі 220-240V роблять експлуатацію простою та стабільною в будь-яких побутових умовах.
Ваша покупка включає
- Електрична рушникосушка
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Кількість секцій | 10 |
| Потужність | 135 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 520 мм |
- Ціна: 5 109 ₴
