
Кран кульовий NOLF Classic 3/4" ЗГ з накидною гайкою ручка-метелик
289 ₴
269 ₴
- Готово до відправки
- Код: NF3154
Кран кульовий латунний з накидною гайкою для систем водопостачання
Контролюйте потік води в системі за допомогою міцної запірної арматури. Виріб розроблений для експлуатації в умовах високого тиску, що запобігає поломкам та протіканням у побутових трубопроводах.
Переваги, які ви оціните!
- Латунний корпус марки CW617N
- Максимальний робочий тиск 40 бар
- Регулювання ручкою типу метелик червоного кольору
- Міцний латунний кульовий затвор
- Монтажна різьба діаметром 3/4 дюйма
- Пряма форма конструкції для стандартного монтажу
Кран кульовий застосовується під час встановлення систем водопостачання у житлових приміщеннях. Виріб від німецького бренду виконаний у сталевому кольорі та має прохідний діаметр 20 мм. З'єднання типу зовнішня різьба та гайка дозволяє інтегрувати арматуру в існуючий трубопровід без використання додаткових переходів.
Ваша покупка включає
- Кран кульовий
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOLF |
| Вхідний діаметр | 3/4" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Робоче середовище | Вода |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 269 ₴



