
Комплект інсталяції для унітаза Koer KT-0501-03 з білою клавішею
6 449 ₴
6 219 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR5169
Інсталяція для унітазу з механічною панеллю змиву
Мрієте про сучасну ванну кімнату? Прихована інсталяційна система надійно зафіксує сантехніку, сховавши комунікації за стіною. Це естетичне рішення для підтримання чистоти та збереження корисного простору.
Переваги, які ви оціните!
- Максимальне навантаження до 400 кг гарантує абсолютну надійність конструкції.
- Дворежимний змив на 3 та 6 літрів створений для раціонального споживання води.
- Монолітний бачок зводить до мінімуму ризик протікання під час експлуатації.
- Регулювання за висотою дозволяє адаптувати конструкцію під ваші потреби.
- Рівень шуму при експлуатації бачка відповідає класу 1 стандарту NF.
Якісна сантехніка від бренду з Чехії допоможе грамотно організувати простір санвузла. Стандартна одинарна рама з нержавіючої сталі з габаритами 1125х500x165 мм монтується в підлогу з монтажною глибиною від 155 до 175 мм. Механічне керування працює безвідмовно, а приховані кріплення з латунним різьбленням забезпечують довговічність і стабільність.
Ваша покупка включає
- Інсталяційна система для підвісного унітазу
- Пластикова панель змиву з круглою кнопкою
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Великий змив | 6 л |
| Вага | 16.9 кг |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Малий змив | 3 л |
| Матеріал інсталяції | Нержавіюча сталь |
| Метод кріплення | В пол |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Монтажна висота | 1125 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стан | Новий |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1125 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX Монтажна висота (мм) | 1325 |
| MIN Монтажна висота (мм) | 1125 |
| Аварійна система зливу | Немає |
| Антикорозійне покриття | Порошкова фарба, 0,2 мікрона |
| Захист бачка від конденсату | Да |
| Звукоізоляційна прокладка | В комплекті |
| Кількість горизонтальних траверс | 3 |
| Материал бачка | HDPE матеріал високої щільності |
| Можливість регулювання зливного коліна | Так - 3 положення |
| Можливість розвороту стопи назовні | Так – 3 положення |
| Міжосьова відстань кріплень (мм) | 180/230 |
| Резервуар для освіжаючих таблеток | Немає |
| Товщина бачка (мм) | 120 |
| Товщина стінок профілю | Товщина матеріалу основного корпусу кронштейна становить 2,0 мм, а товщина опорної пластини унітазу – 3,0 мм. |
| Універсальність кріплення. Кутовий монтаж | Да |
- Ціна: 6 219 ₴








