
Рушникосушка водяна ZERIX WPT-5090C Драбина 500х900 мм нержавіюча сталь
5 129 ₴
4 919 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX4485
Водяна рушникосушка з нержавіючої сталі драбина для ванної
Забудьте про сирі рушники та зайву вологість у ванній кімнаті. Цей надійний аксесуар допоможе підтримувати комфортну температуру та забезпечить швидке сушіння текстилю, створюючи атмосферу затишку та тепла у вашому домі.
Переваги, які ви оціните!
- Виготовлена з міцної нержавіючої сталі SUS304
- Конструкція у формі драбини має 8 перемичок
- Основна труба має діаметр 30 мм
- Висота виробу становить 900 мм
- Компактна ширина корпусу 500 мм
- Діаметр перемичок становить 20 мм
- Продукція вироблена під чеським брендом
Водяна рушникосушка підключається до системи гарячого водопостачання або опалення через міжосьову відстань 500 мм. Завдяки відсутності полиці виріб виглядає лаконічно і займає мінімум місця на стіні. Високоякісна сталь не боїться корозії та зберігає свій блиск довгі роки. Така модель оптимально підходить для великих родин, де потрібно одночасно розмістити кілька банних приналежностей.
Ваша покупка включає
- Рушникосушка водяна
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 8 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Поличка | Ні |
- Ціна: 4 919 ₴
