
Кран кульовий для води WaterPRO WP607-20FMW 3/4" ВЗ метелик
139 ₴
129 ₴
- Готово до відправки
- Код: WP3294
Кран кульовий для води латунний прямий з ручкою
Надійне рішення для вашої водопровідної системи. Дана арматура забезпечує повне перекриття потоку води, запобігаючи протіканням та непередбаченим ситуаціям у трубопроводах.
Переваги, які ви оціните!
- Максимальний робочий тиск системи становить 25 бар
- Корпус виробу повністю виготовлений з латуні
- Внутрішній кульовий затвор виконаний зі сталі
- Нанесене спеціальне нікелеве покриття
- Оснащений поворотно-запірною ручкою типу метелик
Даний прямий елемент водопроводу має монтажний діаметр 20 мм. Тип різьбового з'єднання з внутрішньою та зовнішньою різьбою дає можливість встановлювати виріб на ділянках труб. Продукція торгової марки Waterpro з України розрахована на профільну роботу в мережах водопостачання.
Ваша покупка включає
- Кран кульовий для води
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WaterPRO |
| Вхідний діаметр | 3/4" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 129 ₴
