
Унітаз підвісний MIXXUS PREMIUM Ellipse-0302-T3 Tornado 3.0 із сидінням Slim Soft-close
6 299 ₴
6 079 ₴
- Готово до відправки
- Код: MP6462
Підвісний унітаз MIXXUS PREMIUM із системою змиву Tornado 3.0
Оновіть інтер'єр ванної кімнати з сучасним підвісним унітазом. Інноваційна система змиву забезпечує бездоганну чистоту, ефективно вирішуючи проблему гігієни та значно заощаджуючи простір у приміщенні.
Переваги, які ви оціните!
- Система змиву Tornado 3.0 для максимального гігієнічного ефекту
- Виготовлений з міцної санітарної порцеляни з глянцевою поверхнею
- Горизонтальний випуск забезпечує стандартне підключення до каналізації
- Компактні габарити 495x360x370 мм для економії площі
- Сидіння з дюропласту з функцією м'якого закриття Soft-close
- Швидкознімний механізм Quick release для легкого догляду за виробом
Завдяки прихованому методу встановлення зливного бачка підвісний унітаз робить інтер'єр санвузла естетичним та мінімалістичним. Тонке сидіння Slim Duroplast працює безшумно, а універсальне розташування чаші дозволяє проводити монтаж у будь-яких плануваннях. Міжосьова відстань 180 мм забезпечує сумісність виробу з більшістю сучасних систем інсталяцій.
Ваша покупка включає
- Чаша унітазу
- Комплект кріплень чаші унітазу
- Сидіння з кришкою
- Комплект кріплень кришки
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS PREMIUM |
| Безобідковий | Так |
| Вага | 25 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 100 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Функція біде | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підведення води | Ззаду |
- Ціна: 6 079 ₴



