Поліпропіленова труба Koer для систем водопостачання та опалення
Забезпечте надійність інженерних мереж із якісною чеською трубою. Вона виключає протікання та гарантує довговічність систем гарячого та холодного водопостачання, позбавляючи від турбот про ремонт на довгі десятиліття.
Переваги, які ви оціните!
- Робочий тиск становить 16 бар для стабільної експлуатації
- Виготовлена з довговічного базальтопластику високої якості
- Підходить для монтажу систем опалення та водоподачі
- Офіційний гарантійний період від виробника становить 84 місяці
- Повна відсутність корозії та внутрішніх відкладень
- Висока температурна стійкість матеріалу
Ця труба з Чехії оптимально підходить для монтажу магістральних ліній завдяки зовнішньому діаметру 50 мм. Стінка товщиною 6,9 мм забезпечує механічну стійкість виробу при експлуатації. Сірий колір матеріалу дозволяє акуратно вписати комунікації в інтер'єр приміщень. Внутрішній прохід діаметром 36,2 мм гарантує високу пропускну здатність системи.
Ваша покупка включає
- Труба Koer PPR PN16
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Внутрішній діаметр | 36.2 мм |
| Гарантійний термін | 7 років |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Область застосування труби | Для холодного водопостачання, Для систем опалення, Для гарячого водопостачання |
| Товщина стінки труби | 6.9 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина труби | 20000 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 189 ₴
