Поршневий редуктор тиску для води з латуні
Перепади тиску у водопроводі можуть пошкодити вашу побутову техніку. Поршневий редуктор стабілізує напір, захищаючи водопровідну систему від гідроударів та подовжуючи термін служби сантехніки.
Переваги, які ви оціните!
- Виробництво сантехнічного бренду з Чехії
- Корпус виготовлений з нікельованої латуні марки CW617N
- Максимальний робочий тиск досягає показника 16 бар
- Здатність витримувати температуру робочої рідини до 110 °C
- Різьбовий тип з'єднання з внутрішньою різьбою
Даний пристрій монтується в систему водопостачання для контролю потоку. Пропускна спроможність 1,60 кубічних метрів на годину забезпечує постійний напір для всіх точок водорозбору. Компактні габарити з висотою 113 мм та шириною 60 мм дозволяють встановити прилад у просторі розподільчої шафи.
Ваша покупка включає
- Поршневий редуктор тиску
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 1.6 МПа |
| Матеріал корпусу регулятора | Латунь |
| Пропускна здатність | 1.6 куб.м/год |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Вихідний діаметр | 1/2" |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 113 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 519 ₴


