
Сталевий радіатор KOER 22 тип 500х400 мм бокове підключення
2 479 ₴
2 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: RAD052
Сталевий радіатор для ефективного та стабільного опалення приміщень
Забезпечте затишок та комфортну температуру у вашій оселі за допомогою надійного сталевого радіатора. Він гарантує швидкий прогрів кімнати та ефективний розподіл тепла, вирішуючи проблему холодного повітря в опалювальний сезон.
Переваги, які ви оціните!
- Висока тепловіддача потужністю 772 Вт для швидкого нагріву
- Міцний корпус зі сталі 22 класу висотою 500 мм
- Стійкість до робочого тиску в системі до 10 бар
- Класичний білий колір покриття за стандартом RAL 9016
- Компактні габарити з довжиною корпусу 400 мм
Бічне підключення з внутрішньою різьбою значно спрощує інтеграцію виробу в існуючі інженерні мережі. Завдяки внутрішньому об'єму 2.16 л сталевий радіатор ефективно використовує теплоносій, у якості якого може виступати вода або незамерзаючі рідини. Продукція чеського бренду відрізняється довговічністю, а вага конструкції 10.79 кг забезпечує надійну фіксацію на стіні після завершення монтажних робіт.
Ваша покупка включає
- Сталевий радіатор
- 2 кронштейни для кріплення
- Відведення повітря (кран Маєвського)
- Заглушка
- 4 шурупа з дюбелем
- 4 пластикових фіксатора-прокладки
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Вага | 10.79 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 2.16 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 772 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 2 379 ₴




