
Сталевий панельний радіатор Koer тип 22 500x1200 бокове підключення
5 379 ₴
5 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: RAD060
Сталевий радіатор бокового підключення потужністю 2316 Вт
Обладнання для систем опалення житлових та комерційних будівель. Пристрій забезпечує циркуляцію теплоносія, розподіл тепла у приміщенні та підтримання температурного режиму.
Переваги, які ви оціните!
- Тепловіддача становить 2316 Вт для обігріву приміщень.
- Витримує максимальний робочий тиск 10 бар.
- Сумісний з водою та незамерзаючими рідинами.
- Належить до класу 22 з панельною конструкцією зі сталі.
- Внутрішній тип різьби для монтажу труб.
Габарити пристрою з довжиною 1200 мм та висотою 500 мм передбачають встановлення під віконними отворами. Міжосьова відстань 449 мм застосовується при підключенні до трубних магістралей. Внутрішній об'єм вміщує 6,48 л теплоносія з робочим показником pH 8-9,5. Конструкція загальною вагою 29,66 кг монтується на стіні.
Ваша покупка включає
- Кронштейн для кріплення (2 шт.)
- Відведення повітря (кран Маєвського)
- Заглушка
- Шуруп з дюбелем (4 шт.)
- Пластиковий фіксатор-прокладка (4 шт.)
- Термоусаджувальна плівка і фірмова упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Вага | 29.66 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 6.48 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 2316 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 5 189 ₴




