
Відро для сміття сенсорне Mixxus Premium Topper-TC0112 12 л Біле
2 889 ₴
2 769 ₴
- Готово до відправки
- Код: MI7082
Сенсорне відро для сміття з інфрачервоним датчиком відкриття
Забудьте про брудні руки під час викидання сміття. Розумне сенсорне відро миттєво відкривається при наближенні, забезпечуючи максимальну гігієну на вашій кухні чи у ванній кімнаті.
Переваги, які ви оціните!
- Інфрачервоний датчик для безконтактного автоматичного відкриття
- Місткий об'єм 12 літрів для щоденних побутових потреб
- Корпус із надійної нержавіючої сталі товщиною 0.3 мм
- Зручна овальна форма та компактний підлоговий монтаж
- Наявність спеціального кільця з АБС-пластику для фіксації пакета
Глянцева поверхня виробу легко очищається від пилу та органічно доповнює інтер'єр. Завдяки габаритам 352x315x200 мм це відро зручно розмістити навіть у вузькому просторі між меблями. Закрита конструкція зі щільною кришкою з поліпропілену надійно блокує запахи. За необхідності ви можете скористатися кнопкою ручного керування для утримання кришки відкритою під час масштабного прибирання.
Ваша покупка включає
- Корпус відра з нержавіючої сталі
- Кришка з панеллю автоматичного відкриття
- Фіксуюче кільце для сміттєвого пакета
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS PREMIUM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2800 г |
| Вид кошика | Для сміття |
| Висота | 352 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність педалі | Ні |
| Об`єм | 12 л |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 315 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 769 ₴








