
Полиця для рушників настінна Grohe Essentials Authentic хром
9 679 ₴
9 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40660001
Металева поличка для рушників із хромованим покриттям
Втомилися від безладу у ванній кімнаті? Ця містка поличка для рушників допоможе організувати простір, зберігаючи текстиль сухим та свіжим. Практичний дизайн гармонійно доповнить ваш інтер'єр.
Переваги, які ви оціните!
- Виробництво відомого бренду з Німеччини
- Міцний металевий корпус для надійності
- Настінний тип монтажу економить простір
- Універсальне призначення для будь-якої ванної
- Зносостійке хромоване покриття GROHE StarLight
Габарити виробу становлять 121х542х279 мм, що дозволяє зручно розмістити відразу кілька лазневих аксесуарів. Глянцева поверхня та сталевий колір легко очищаються від слідів води, підтримуючи чистоту в приміщенні. Практична конструкція полички забезпечує постійну циркуляцію повітря, тому ваші речі завжди будуть готові до використання.
Ваша покупка включає
- Поличка
- Кріплення
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 121 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Полиця |
| Колір | Хром |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 542 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 339 ₴

